Hoofdsponsoren 2018

Bert Bike Shop Bij Ons Lunch & Borrelcafe BrandPrevent Applications
Cafe 't Molentje Cafe De Roemer Cafe Hoegaarden
Cafe Peanuts De Glascentrale Feestwinkel Oisterwijk
Janse Zeilstra Accountants Belastingadviseurs Koffiehuis Den Draaier Max Bouwservice
Schildersbedrijf De Ruyter Spierings Glasservice Stg. Wijkcentrum De  Waterhoef
Toon Makelaardij Van Der Kruijs Scooters
Toon Makelaardij Van der Kruijs Euroscooters

 

Sponsoren 2018

Parel Administratie & Advies www.pareladvies.nl
De Gunst Mannenmode www.degunst.nl
Eetcafe Lieve Lente www.lievelente.nl
Proeflokaal 't Gelagh www.proeflokaaltgelagh.nl
Schildersbedrijf Jack Ruskus -
Eethuys De Lind www.eethuysdelind.nl
Leijs Subsidie en Advies www.leijssubsidieadvies.nl
De Kivit Projectwerken www.antislip-system.nl
Elzen Maas makelaars www.elzenmaas.nl
Renovatiebedrijf Paul van Rooij  www.renovatiebedrijf.info

 

Subsponsoren 2018

Star Sock www.healthyseas.org
Cafe 't Centrum -
BW Media Producties -
Tangara www.tangaragroothandel.nl
Restaurant SEC www.secetendrinken.nl
Tobroco Machines www.tobroco-giant.com
Steptronic Footwear  www.steptronicfootwear.com
Business Printing Point www.businessprintingpoint.nl
Koos Kluijtmans www.kooskluytmans.nl
Vakgarage Paul Kuypers www.vakgaragepaulkuijpers.nl
Litte Asia www.littleasiacuisine.nl
AA Media Productions www.tnieuwsblad.nl
Koos Ruskes -
Rick Light www.ricklight.com
Meyer & Meyer Suits www.meyerandmeyer.com
Grandcafe Curnonsky www.curnonsky.nl
Bertens Citroen Garage www.goedbeterbertens.nl
FlexClean www.flexcleanbv.nl

Vrienden 2018

Fit 20  www.fit20oisterwijk.nl
Financieel Adviesburo Boot www.adviesburoboot.nl
Dankers Special Case Products www.dankers-cases.nl
Van Wijk Zitspecialist www.vanwijkzitspecialist.nl
Tabaksspeciaalzaak Paymans  www.paymanstabak.nl
Brasserie De Swaen www.swaen.nl
Keurslagerij La Cucina www.lacucina.keurslager.nl
Drankenhandel Ad Poirters -
Restaria Pannenschuur www.restariapannenschuur.nl
Kapperij Oisterwijk www.kapperijoisterwijk.nl
Cafe De Brouwer www.cafedebrouwer.nl
Cafe De Klaore www.deklaore.nl
Partyboerderij 't Draaiboompje www.draaiboompje.nl
Cafe het Uilennest www.uilennest.nl
Rasa Senang www.rasa-oisterwijk.nl